Hititbet Para Çekme

Tıkla Hititbet’e Ulaş!

Hititbet para çekme işlemlerini 7/24 yapabilirsiniz. Siteden yatırım yaptığınız yöntemden bağımsız olarak minimum 50 Lİra maksimum 10 bin TL çekin! Çünkü kullanıcılar bazen acilen ödemelerini alabilmek istiyor. Neyse ki sitede böyle işlemler herhangi sorun olmadan yapılabilmektedir. Özellikle önemli olan şeylerden birisi de sitenin güvenli olmasıdır. Nitekim herkes güvenle oyunlarını oynuyor ve paralarını alabiliyor. Hatta bunun olduğuna kullanıcı yorumlarına bakarak da inanabilirsiniz. Çünkü herkes oradan iyi görüşler bildirmiştir.

hititbet Para Çekme

Bahis sitelerinde önemli olsan lisans bilgilerinin olması ve güvenli olmasıdır. Kaldı ki Hititbet güvenilir adrestir. Çünkü para işlemlerinin her türlüsünde kendini göstermektedir. Eğer çekme işlemlerini yapmak isterseniz herhangi bir pürüzle karşı karşıya kalmazsınız. Özellikle sizin istediğiniz işlemleri yapabilmenizi sağlar. Şu anda herkes adresten memnundur. Çünkü bütün işlemlerin sorunsuz olduğu görülmektedir.

Hititbet Para Çekme Nasıl Yapılır?

İstediğiniz zaman ödemeleri yapabilirsiniz. Aynı zamanda ödeme almak istediğiniz zamanda Çek alanına giriş yapabilirsiniz. Özellikle o alanda karşınızda çokça seçenek belirecektir. Hititbet para çekme yöntemlerini sunarken herkese limitler de sunmaktadır. Eğer limitlere uygun şekilde hareket ederseniz işlemleriniz onaylanır. Özellikle böyle işlemlerde kendi adınıza ait hesaba işlem yapabilirsiniz. Çünkü kural budur.

Sitede şu anda çok sayıda çekme seçeneği vardır. Eğer para almak istiyorsanız hemen başlayabilirsiniz. Hititbet adresinde olan yöntemler şöyledir:

  • Banka Havalesi ile Minimum 100 TL
  • BTC ile en az 100 Lira
  • Papara Minimum 100 TL
  • Maksi Papara ile en az 50 Lira
  • Astropay ile en az 100 TL
  • Neteller seçeneğiyle minimum 50 TL

Hititbet Para Çekme Süresi Nedir?

Sitede herhangi zamanda işlem yapmak istediğinizde süreler aynı kalır. Yani Hititbet para çekme işlemlerini yapmak istediğinizde genelde işlem süreleri kısadır. Öyle ki üyeler 15 dakika içinde bütün işlemlerini yapabilmektedir. Eğer daha uzun sürerse ve problemler sürerse hemen canlı destek hattına bağlanabilirsiniz. Çünkü müşteri hizmetleri işlemlerin sürecini takip eder ve size hemen bilgi sağlar.

Genelde kullanıcılar birkaç dakika içinde ödemesini alır. Ancak eğer BTC ile işlem yapmak isterseniz ağ durumundan ötürü süreler uzayabilmektedir. O nedenle para çekiminde biraz beklemek gerekir. Ancak haddinden fazla çekme işlemleri sürerse de müşteri hizmetlerine bildirebilirsiniz. Öyle ki Hititbet adresinde o nedenle iletişim adresi vardır. Olası problemlerde hemen müşteri temsilcileri sizin yanınıza yer alır.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın